poniedziałek, 15 października 2012

Avon Dry Skin SOS Hand Cream

Dziś będzie post o moim absolutnie ulubionym kremie do rąk od Avon.
Jest to krem z olejkiem z otrębów ryżowych.Skład:
Aqua, Glycerin, Cetearyl Alkohol, Oryza Sativa Bran Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Imidazolidinyl Urea, Stearic Acid, Methylparaben, Parfum, Lecithin, BHT, Glycine Soja Oil, Sodium PCA, Panthenol.

Konsystencja:
Krem ten jest bardzo gęsty (ale nie tłusty), jego konsystencja w zależności od temperatury otoczenia zmienia się nieznacznie. Krem ma postać lekko transparentną, kolor biały, co widać na zdjęciu poniżej. Jest bardzo wydajny.


Opakowanie:
Opakowanie plastikowe, dość miękkie, bardzo wygodne. Niestety czasami zdarza się wycisnąć z niego za dużo kremu. Po prosu do opakowania należy się przyzwyczaić :-)

Działanie:
Krem ten doskonale nawilża dłonie. Nawilżenie jest długotrwałe. Niektórym może się wydawać, że ciężko się wchłania, jednak w moje dłonie wsiąka bardzo szybko. Zdecydowanym plusem jest fakt, że krem nie jest tłusty a zarazem idealnie nawilża i regeneruje suche dłonie. Jeśli nie macie potrzeby używać go cały rok, idealnie sprawdzi się zimą.

Dostępność:
Avon i allegro.

Cena:
Cena waha się od 4 do 6 zł w zależności od promocji. 

Ja mam duży problem z suchymi dłońmi. Jak czuję że mam nienawilżone ręce to momentalnie niczego nie dotykam i mnie ciarki przechodzą (tak jak niektórych od pisku styropianu o szkło ^^). Ten krem jest jedynym. który świetnie sobie z moimi dłońmi radzi, a używałam również wielu innych, nawet aptecznych.

A wy używacie tego kremu? A może macie innych ulubieńców w tej kategorii?

3 komentarze: